Form
Moje dane teleadresowe
Szczegóły dotyczące złota
Token
Policz
ile zarobisz
Sprawdź wartość swoich przedmiotów. Wybierz materiał i wagę, a zobaczysz orientacyjną kwotę, jaką możesz otrzymać.
Najczęstsze pytania
(FAQ)
1.
Czy wasza działalność jest legalna?

2.
Co gwarantuje bezpieczeństwo transakcji?

3.
Czy mogę przyjechać do was osobiście?

4.
Gdzie znajduje się wasza siedziba?

Więcej

Faq

Czy wasza działalność jest legalna?

Jeżeli sprzedajesz swoje przedmioty w naszym punkcie, podpisujesz umowę kupna-sprzedaży, pamiętaj więc, żeby zabrać ze sobą dowód osobisty.

 

W wyżej wymienionej umowie znajduje się zapis, który potwierdza, że sprzedawane przez Ciebie przedmioty należą naprawdę do Ciebie, nie mają do nich prawa żadne inne osoby, nie są one przedmiotem postępowania karnego i nie mają żadnych wad prawnych.

Co gwarantuje bezpieczeństwo transakcji?

Możliwość osobistego pojawienia się Klienta w naszej firmie, pokazuje, że nie mamy nic do ukrycia i jesteśmy pod każdym względem uczciwi. Dzięki temu przekonasz się, że nasze usługi stoją na najwyższym poziomie i że każdy Klient jest dla nas ważny.

 

Nasza siedziba mieści się w chronionym i monitorowanym budynku. Do pomieszczeń zajmowanych przez firmę nie mogą wejść osoby postronne. Pozwala to zapewnić dyskrecję wszystkim naszym Klientom. Poza tym wszystko nagrywane jest przez kamery.

Czy mogę przyjechać do was osobiście?

Jeżeli tylko chcesz, możesz do nas przyjechać. Nie będzie wówczas konieczne wysyłanie przesyłki.

Gdzie znajduje się wasza siedziba?

Znajdziesz nas w Katowicach przy ul. Moniuszki 7.

Co jeśli warunki nie będą dla mnie satysfakcjonujące?

Masz prawo do tego, żeby zakwestionować wyniki naszej wyceny złota. Możesz ją negocjować albo poprosić o zwrócenie nadesłanych przedmiotów. Wówczas sam decydujesz o tym, jakim sposobem mają one zostać dostarczone (Poczta Polska lub kurier) ponosisz również koszty przesyłki.

Kiedy dostanę pieniądze?

Twoja zgoda na zaproponowaną przez nas wycenę złota jest równoznaczna z natychmiastowym wysłaniem przez nas pieniędzy. Zazwyczaj cała kwota znajduje się na Twoim koncie bankowym jeszcze tego same dnia lub pojawia się na nim następnego dnia rano (jest to zależne przede wszystkim od sesji i tego, z jakiego banku korzystasz). Wszystko odbywa się zazwyczaj w ciągu doby.

Jeżeli potrzebujesz bardzo szybko pieniędzy wysyłamy przelew SORBENT, dzięki któremu pieniądze są na Państwa koncie w 15 minut 

Jak dostanę pieniądze?

Jeżeli zadowala Cię kwota za przesłane złoto, wysyłamy pieniądze na Twoje konto bankowe albo przy pomocy przekazu pieniężnego.

Jak poinformujecie mnie o wynikach wyceny?

Po dokonaniu wyceny, za którą odpowiedzialni są najwyższej klasy specjaliści, wysyłamy e-mail, w którym podane są wszystkie niezbędne informacje na ten temat. Do każdego nadesłanego przez Ciebie przedmiotu dołączony jest wynik próby i wagi oraz oczywiście jego cena.

Jak mogę sprawdzić, co się dzieje w moją przesyłką?

Każdy Klient otrzymuje specjalny numer monitorowania przesyłki. Wykorzystując go system elektroniczny kuriera TNT będzie mógł poinformować Cię, co aktualnie się z nią dzieje. Poza tym zawsze powiadamiamy zarówno o dotarciu przesyłki jak i zakończeniu wyceny. Na Twoją prośbę może się to odbyć drogą telefoniczną.

W jaki sposób ustalę szczegóły dotyczące transportu?

Nie musisz się o nic martwić. Po wysłaniu kwestionariusza kontaktuje się z Tobą jeden z naszych pracowników. W czasie rozmowy telefonicznej możesz ustalić wygodną dla Ciebie datę przyjazdu kuriera, który odbierze przesyłkę. Nasz przedstawiciel odpowie również na wszystkie Twoje pytania, dzięki czemu nie będą pojawiać się już żadne niejasności.

Czy mam wpływ na wartość złota?

Prowadzona przez nas wycena odbywa się według aktualnych notować cen złota, które obowiązują w dzień składania przez Ciebie zamówienia. Dlatego w dużym stopniu to Ty decydujesz o tym, jaką cenę zaproponujemy. Każdego dnia aktualizujemy ceny złota, w związku z tym cały czas możesz być na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Czy sama wysyłka jest wiążąca?

Samo wysłanie do nas złota jeszcze do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie wymagamy od Ciebie wówczas nawet podpisania umowy czy wrażania zgody na jakiekolwiek warunki. Jeżeli przekazujesz nam swoje złoto, możesz je później odzyskać. Dopiero jeżeli nasza wycena Cię usatysfakcjonuje – dochodzi do transakcji.

Pytania? Wątpliwości? Dzwoń teraz!
Aktualne
ceny skupu

Złoto - próba 500 ; 12 karat

70 zł

Złoto - próba 750 ; 18 karat

110 zł

Złoto wytop - analiza

0 zł

Złoto biżuteria, monety itp

78 zł

Złoto - próba 999 ; 24 karat

159 zł

Złoto - próba 916 ; 22 karat

138 zł