Form
Moje dane teleadresowe
Szczegóły dotyczące złota
Token
Policz
ile zarobisz
Sprawdź wartość swoich przedmiotów. Wybierz materiał i wagę, a zobaczysz orientacyjną kwotę, jaką możesz otrzymać.
Najczęstsze pytania
(FAQ)
1.
Czy wasza działalność jest legalna?

2.
Co gwarantuje bezpieczeństwo transakcji?

3.
Czy mogę przyjechać do was osobiście?

4.
Gdzie znajduje się wasza siedziba?

Więcej

Jak sprzedać złoto ?

Złoto biżuteria, monety itp
78 zł
Złoto - próba 999 ; 24 karat
159 zł
Złoto wytop - analiza
0 zł
Złoto - próba 750 ; 18 karat
110 zł
Złoto - próba 500 ; 12 karat
70 zł
Złoto - próba 916 ; 22 karat
138 zł

Korzystanie z naszych usług należy rozpocząć od wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znaleźć można na naszej stronie internetowej. Zaznaczamy jednoczenie, że nie jest to jeszcze równoznaczne z przystąpieniem do właściwej transakcji. Po otrzymaniu zgłoszenia, zadzwoni do Państwa jeden z naszych konsultantów. W czasie rozmowy uzgodniony zostanie termin pojawienia się kuriera, który odbierze przesyłkę (za jego przyjazd nie trzeba płacić). Osoba, która się z Państwem skontaktuje odpowie na wszystkie pytania, a także poda informacje dotyczące sposobu zapakowania złota i przygotowania go do wysyłki.

 

Wycenę rozpoczniemy zaraz po otrzymaniu przedmiotów od kuriera. Korzystając z nowoczesnych urządzeń ustalimy próbę i wagę złota. Ustalanie ceny odbywa się zgodnie z cennikiem, który pojawia się na naszej stronie internetowej. Zaznaczamy jednocześnie, że w czasie otwierania przesyłki wykonujemy fotografie. Jest to konieczne w celu uniknięcia niepotrzebnych nieporozumień.

 

Kiedy ustalimy cenę, zadzwonimy do Państwa, żeby poinformować o jej wysokości. Zawsze dążymy do tego, aby Klienci byli zadowoleni z naszych propozycji, jednak jeżeli ktoś uzna je za niewłaściwe, przedmioty zostają odesłane. Jeżeli jednak uzyskamy Państwa zgodę, od razu wyślemy pieniądze, które trafią na podane konto. Możliwe jest również wysłanie ich przekazem pocztowym z uwzględnieniem adresu zadeklarowanego w formularzu.

Pytania? Wątpliwości? Dzwoń teraz!